Suplování:   Středa 17.10.2018 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

3.V

Prxv

Prxv

Prxv

Prxv

Prxv

Prxv

Prxv

Prxv

Prxv

Prxv

Prxv

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Blažková Marcela

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Štefanová Jitka

 

-

<>

<>

<>

<>

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Jirochová Alena

7.hod

přesun <<

ANJv

1.V

(A108)

z 29.10. 3.hod

 

8.hod

přesun <<

OAJv

2.V (OAJ)

(A112)

z 30.10. 6.hod

 

9.hod

přesun <<

OAJv

2.V (OAJ)

(A112)

z 30.10. 5.hod

Karnetová Soňa

2.hod

odpadá

RUJv

3.V (RUJ1)

 

Praxe VOŠ

 

4.hod

změna

DEJ

1.AC (1C)

(A206)

 

Klasnová Vladimíra

1.hod

přesun >>

NEJ

1.AC (NEJ2)+

 

na 10.10. 7.hod

 

2.hod

odpadá

NEJv

3.V (NEJ1)

 

Praxe VOŠ

 

4.hod

výměna >>

ANJ

2.A

 

na 8.10. 6.hod

 

5.hod

odpadá

ANJ

4.A

 

zrušeno

 

6.hod

přesun >>

KAJ

4.A (KAJ1)

 

na 31.10. 7.hod

Krupičková Lucie

1.hod

odpadá

FINv

3.V

 

Praxe VOŠ

Martinková Lenka

4.hod

odpadá

E1E2

3.V

 

Praxe VOŠ

Matoušková Hana

5.hod

navíc

OBK

4.A

(A203)

 

Štefanová Jitka

6.hod

výměna <<

UCEv

2.V

(A208)

z 5.hod

Tošovská Libuše

0.hod

navíc

INT

3.B (S1)

(A108)

 
 

4.hod

výměna <<

STMv

2.V

(A112)

z 15.10. 5.hod

Valter Karel

2.hod

výměna <<

MAT

3.A

(A011)

z 15.10. 2.hod

 

3.hod

výměna <<

MAT

2.A

(A011)

z 15.10. 1.hod

Váňová ml. Eliška

3.hod

odpadá

MARv

3.V

 

Praxe VOŠ

 

5.hod

výměna <<

PEKv

2.V

(A208)

z 6.hod

 

6.hod

výměna >>

PEKv

2.V

 

na 5.hod

Vesecká Renáta

4.hod

výměna <<

TEV

2.A

(S1)

z (8.10. 6.hod)

Změny v rozvrzích tříd:

1.AC

1.hod

NEJ

NEJ2

 

přesun >>

 

na 10.10. 7.hod

 

4.hod

DEJ

1C

(A206)

změna

Karnetová Soňa

 

1.B

1.hod

NEJ

NEJ2

 

přesun >>

 

na 10.10. 7.hod

1.V

7.hod

ANJv

 

(A108)

přesun <<

Jirochová Alena

z 29.10. (Po) 3.hod

2.A

3.hod

MAT

 

(A011)

výměna <<

Valter Karel

z 15.10. (Po) 1.hod

 

4.hod

TEV

 

(S1)

výměna <<

Vesecká Renáta

z (8.10. 6.hod)

2.V

4.hod

STMv

 

(A112)

výměna <<

Tošovská Libuše

z 15.10. (Po) 5.hod

 

5.hod

PEKv

 

(A208)

výměna <<

Váňová ml. Eliška

z 6.hod

 

6.hod

UCEv

 

(A208)

výměna <<

Štefanová Jitka

z 5.hod

 

8.hod

OAJv

OAJ

(A112)

přesun <<

Jirochová Alena

z 30.10. (Út) 6.hod

 

9.hod

OAJv

OAJ

(A112)

přesun <<

Jirochová Alena

z 30.10. (Út) 5.hod

3.A

2.hod

MAT

 

(A011)

výměna <<

Valter Karel

z 15.10. (Po) 2.hod

3.B

0.hod

INT

S1

(A108)

navíc

Tošovská Libuše

 

4.A

5.hod

OBK

 

(A203)

navíc

Matoušková Hana

 
 

6.hod

KAJ

KAJ1

 

přesun >>

 

na 31.10. (St) 7.hod

 

 

Suplování:   Čtvrtek 18.10.2018 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

3.V

Prxv

Prxv

Prxv

Prxv

Prxv

Prxv

Prxv

Prxv

Prxv

Prxv

Prxv

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Blažková Marcela

-

-

<>

-

-

-

-

-

-

-

-

Klasnová Vladimíra

-

Řp

-

-

Čp

Lf

Ml

-

-

-

-

Martinková Lenka

-

-

Ka

-

-

..

Šf

Kb

Lf

Ja

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Čápová Iva

4.hod

supl. (Kl)

CJL

2.A

(A206)

 

Jánská Lada

7.hod

odpadá

PRAv

3.V

 

Praxe VOŠ

 

9.hod

supl. (Mt)

PSY

4.A

(A207)

 

Karas Stanislav

2.hod

supl. (Mt)

ZPV

2.B

(A009)

 

Krupičková Lucie

1.hod

přesun >>

UCE

4.C

 

na 7.hod

 

7.hod

přesun <<

UCE

4.C

(A212)

z 1.hod

Kubátová Marie

1.hod

odpadá

UCEv

3.V

 

Praxe VOŠ

 

2.hod

odpadá

UCEv

3.V

 

Praxe VOŠ

 

7.hod

supl. (Mt)

UCEv

1.V

(A214)

 
 

8.hod

výměna >>

FIF

4.B (FIF1)

 

na 26.10. 3.hod

Lexová Lenka

3.hod

výměna >>

ANJ

2.C (S2)

 

na 16.10. 1.hod

Luftová Simona

1.hod

přesun >>

ANJ

1.B (ANJ3)

 

na 7.11. 7.hod

 

3.hod

výměna >>

ANJ

2.C (S1)

 

na 16.10. 1.hod

 

5.hod

supl. (Kl)

ANJ

4.A

(B202)

 
 

6.hod

odpadá

ANJv

3.V

 

Praxe VOŠ

 

8.hod

supl. (Mt)

ANJ

1.B

(B204)

 

Matulová Jitka

2.hod

výměna <<

CJL

1.AC

(A013)

z 23.10. 4.hod

 

6.hod

spojeno (Kl)

NEJ

2.B (NEJ2)+

(A013)

 

Řapková Markéta

1.hod

změna

ANJ

1.AC (ANJ1)

(A008)

 
 

1.hod

spojeno (Kl)

ANJ

1.B (ANJ2)+

(A008)

 

Štefanová Jitka

6.hod

supl. (Mt)

UCE

3.A

(A208)

 

Tošovská Libuše

0.hod

přesun <<

STMv

2.V

(A112)

z 29.10. 5.hod

Váňová Eliška

7.hod

výměna <<

UCP

4.B

(A108)

z 26.10. 2.hod

 

8.hod

výměna <<

UCP

4.B

(A108)

z 26.10. 3.hod

Vesecká Renáta

3.hod

výměna <<

TEV

2.C

(S2)

z 16.10. 1.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.AC

1.hod

ANJ

ANJ1

(A008)

změna

Řapková Markéta

 
 

1.hod

ANJ

ANJ2

(A008)

spojí

Řapková Markéta

(Kl)

 

2.hod

CJL

 

(A013)

výměna <<

Matulová Jitka

z 23.10. (Út) 4.hod

1.B

1.hod

ANJ

ANJ2

(A008)

spojí

Řapková Markéta

(Kl)

 

1.hod

ANJ

ANJ3

 

přesun >>

 

na 7.11. (St) 7.hod

 

8.hod

ANJ

 

(B204)

supluje

Luftová Simona

(Mt)

1.V

7.hod

UCEv

 

(A214)

supluje

Kubátová Marie

(Mt)

2.A

4.hod

CJL

 

(A206)

supluje

Čápová Iva

(Kl)

 

6.hod

NEJ

NEJ2

(A013)

spojí

Matulová Jitka

(Kl)

2.B

2.hod

ZPV

 

(A009)

supluje

Karas Stanislav

(Mt)

 

6.hod

NEJ

NEJ2

(A013)

spojí

Matulová Jitka

(Kl)

2.C

3.hod

TEV

 

(S2)

výměna <<

Vesecká Renáta

z 16.10. (Út) 1.hod

2.V

0.hod

STMv

 

(A112)

přesun <<

Tošovská Libuše

z 29.10. (Po) 5.hod

3.A

6.hod

UCE

 

(A208)

supluje

Štefanová Jitka

(Mt)

4.A

5.hod

ANJ

 

(B202)

supluje

Luftová Simona

(Kl)

 

9.hod

PSY

 

(A207)

supluje

Jánská Lada

(Mt)

4.B

7.hod

UCP

 

(A108)

výměna <<

Váňová Eliška

z 26.10. (Pá) 2.hod

 

8.hod

UCP

 

(A108)

výměna <<

Váňová Eliška

z 26.10. (Pá) 3.hod

4.C

1.hod

UCE

   

přesun >>

 

na 7.hod

 

7.hod

UCE

 

(A212)

přesun <<

Krupičková Lucie

z 1.hod

 

Zpracováno v systému Bakaláři