Suplování:   Pátek 14.12.2018 (sudý týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Lexová Lenka

   

-

Ml

-

-

>>

-

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Karas Stanislav

0.hod

přesun <<

FYZ

1.AC (1A)

(A009)

z (7.12. 1.hod)

Kofroňová Jana

0.hod

navíc

ZPV

1.AC (ZPV1)

(A005)

 
 

4.hod

navíc

ZPV

1.AC (ZPV2)

(A005)

 

Lexová Lenka

0.hod

přesun <<

NEJ

4.C (NEJ3)+

(A209)

z 6.hod

Matulová Jitka

3.hod

spojeno (Lx)

NEJ

2.C (NEJ3)+

(A013)

 

Večerková Věra

0.hod

přesun <<

RUJv

2.V

(A008)

z 17.12. 2.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.AC

0.hod

ZPV

ZPV1

(A005)

navíc

Kofroňová Jana

 
 

0.hod

FYZ

1A

(A009)

přesun <<

Karas Stanislav

z (7.12. 1.hod)

 

4.hod

ZPV

ZPV2

(A005)

navíc

Kofroňová Jana

 
 

4.hod

ZPV

1C

 

odpadá

 

(Kf)

2.B

3.hod

NEJ

NEJ3

(A013)

spojí

Matulová Jitka

(Lx)

2.C

3.hod

NEJ

NEJ3

(A013)

spojí

Matulová Jitka

(Lx)

2.V

0.hod

RUJv

 

(A008)

přesun <<

Večerková Věra

z 17.12. (Po) 2.hod

4.B

0.hod

NEJ

NEJ3

(A209)

přesun <<

Lexová Lenka

z 6.hod

 

6.hod

NEJ

NEJ3

 

přesun >>

 

na 0.hod

4.C

0.hod

NEJ

NEJ3

(A209)

přesun <<

Lexová Lenka

z 6.hod

 

6.hod

NEJ

NEJ3

 

přesun >>

 

na 0.hod

 

 

Suplování:   Pondělí 17.12.2018 (lichý týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Bauerová Marcela

 

-

-

-

 

>>

-

-

>>

..

 

Kofroňová Jana

 

-

-

-

-

-

-

Sv

Va

Čp

-

Večerková Věra

     

Sv

Kr

-

-

-

     

Večerková Věra

 

..

>>

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Čápová Iva

4.hod

změna

CJL

4.B

(A107)

 
 

5.hod

přesun <<

CJL

3.B

(A206)

z 9.hod

 

9.hod

supl. (Kf)

OBN

1.AC (1A)

(A206)

 

Jirochová Alena

5.hod

odpadá

INT

2.B

 

zrušeno

Karnetová Soňa

4.hod

supl. (Vč)

RUJ

2.C (RUJ1)+

(A008)

 

Kubátová Marie

4.hod

výměna <<

UCE

4.A

(A214)

z 13.12. 4.hod

Straková Olga

3.hod

supl. (Vč)

CJL

1.B

(A107)

 
 

4.hod

výměna >>

CJL

4.A

 

na 13.12. 4.hod

 

7.hod

supl. (Kf)

CJL

1.B

(A005)

 

Váňová Eliška

8.hod

supl. (Kf)

MAT

4.A

(A005)

 

Váňová ml. Eliška

6.hod

odpadá

EKO

2.B

 

zrušeno

Vesecká Renáta

5.hod

navíc

TEV

2.B

(S1)

 
 

6.hod

navíc

TEV

2.B

(S1)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.AC

9.hod

OBN

1A

(A206)

supluje

Čápová Iva

(Kf)

 

9.hod

INT

1C

 

odpadá

 

(Bu)

1.B

3.hod

CJL

 

(A107)

supluje

Straková Olga

(Vč)

 

5.hod

INT

   

přesun >>

 

na 11.12. (Út) 0.hod

 

7.hod

CJL

 

(A005)

supluje

Straková Olga

(Kf)

1.V

1.hod

NEJv

   

odpadá

 

(Vč)

2.A

4.hod

RUJ

RUJ1

(A008)

supluje

Karnetová Soňa

(Vč)

2.B

4.hod

RUJ

RUJ1

(A008)

supluje

Karnetová Soňa

(Vč)

 

5.hod

TEV

 

(S1)

navíc

Vesecká Renáta

 
 

6.hod

TEV

 

(S1)

navíc

Vesecká Renáta

 

2.C

4.hod

RUJ

RUJ1

(A008)

supluje

Karnetová Soňa

(Vč)

2.V

2.hod

RUJv

   

přesun >>

 

na 14.12. (Pá) 0.hod

3.B

5.hod

CJL

 

(A206)

přesun <<

Čápová Iva

z 9.hod

 

8.hod

PRA

   

přesun >>

 

na 12.12. (St) 0.hod

 

9.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 5.hod

4.A

4.hod

UCE

 

(A214)

výměna <<

Kubátová Marie

z 13.12. (Čt) 4.hod

 

8.hod

MAT

 

(A005)

supluje

Váňová Eliška

(Kf)

4.B

4.hod

CJL

 

(A107)

změna

Čápová Iva

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři