Moje koníčky


Sport
Mezi mé hlavní koníčky patří cvičení v posilovně. Do posilovny jsem začala chodit sama před 2 lety, teď chodím už do posilovny vetšinou s trenérkou, s kterou mě trénink dost baví.
Trenérku mám v Befit posilovně, je to moje nejoblíbenější posilovna. Když nejdu do posilovny, ráda si zacvičím doma nebo jdu s přítelem běhat.
Vaření a pečení
Moje další oblíbená činnost je vaření a pečení. Nejradši vařím těstoviny, protože těstoviny patří mezi má oblíbená jídla. Ráda dělám placičky z batátů, brokolice nebo z cukety.
Nejraději peču sladké. Ráda peču muffiny, které pokaždé dělám jinak a jinak je zdobím, ráda dělám raw dortík z malin a nebo narozeninové dorty.
Cestování
Moc ráda cestuji a chodím po památkách. Moje nejoblíbenější město je Londýn, poprvé jsem ho navštívila se základní školou. V Londýně žije mamky sestřenice a s rodiči jsme ji naštívili v roce 2016 a minulý rok jsem jí navštívila s přítelem.
Před dvěmi lety jsem s rodiči navštívila Barcelonu, která je kouzelná a minulý rok Řím, kde je hodně špinavo, ale památky stojí za to.
Často s přítelem jezdíme na výlety po okolí Příbrami nebo Prahy a to mám také moc ráda.
Ostatní
Dále si také ráda čtu knihy a sleduji filmy od Marvelu, které mám ráda od chvíle, kdy jsem začala chodit s Marďou.
Ráda poslouchám český rap, americký rap a pop.
Ráda chodím na procházky se psem.
zpět na index