Moje největší kamarádky


Kája
Karolína Dubská je mojí kamarádkou od narození, naše rodiče se před naším narozením hodně kamarádili.
Kája bydlí až za Prahou, takže se vídáme málo, ale vždy jí můžu říct vše, nikdy mě za to neodsoudí a vždy mě pochopí. Kája je o rok starší než já. Má ráda zvířata, hlavně králíky a miluje cestování.
Když ví, že bude mít třeba týden volno, objedná si ze dne na den letenky a letí pryč. Je vtipná, veselá, chytrá, ale matika je její slabá stránka.
Téra a Téra
S Térami jsme se seznámily, když jsme přišly do prvního ročníku. Za hrozně krátkou dobu, jsme se neuvěřitelně zblížily a začaly si vše říkat.
Jsou bláznivé, chytré a mají moc rády jídlo. Před dvěmi lety jsme byly jen my tři na Lipně a udělaly si hezký víkend na bruslích a po výletech. Pokaždé, když má jedna narozeniny, uděláme si navzájem nějaké překvapení.
Holky z taneční
S Andreou, Aničkou, Péťou a Anežkou, jsem se seznámila v taneční. Holky jsem znala od vidění, ale nikdy jsem se s nimi nebavila.
S holkama si moc rozumíme, bavíme se o věcech, o kterých se s jinými nebavím. Každá je uplně jiná, ale jsou všechny moc hodné a vtipné. Občas spolu zavítáme na kafčo nebo wafle. Je těžké, aby jsme se všechny sešly najednou, ale vždy se alespoň s jednou sejdu.
zpět na index