Zajímavosti a věci, které mě baví.


Mezi můj hlavní koníček patří procházky s našimi pejsky. Většinou chodíme s mamkou po okolí naší vesnice. Bydlíme ve vsi Hřiměždice, která se nachází kousek od řeky Vlatvy. Máme zde krásnou přírodu a spostu zajímavých míst. V našem okolí se nachází spostu vesnic, do kterých se chodíme procházet jako například: Nečín, Drevníky a Obory.

Také ráda trávím čas se svými přáteli. Není jich mnoho, ale vždy si to spolu parádně užijeme. Vyrazíme někam do přírody, třeba jako tady nebo na kafe, výlet, nějakou akci nebo narozeninovou oslavu. Je to jako druhá rodina, se kterou se nikdy nenudíte!

Nevím jestli bych tuto aktivitu nazvala zájmem nebo spíše součástí života. Už od mala jsem vyrostla v řevu motoru a vůni benzínu. Můj táta je závodník už od 20 let kdy začínal s motorkami a přes Saidkáry, Rally Příbram, Offroad maratony, Autocross, přešel sem do Rallycrossu. Je to závodník srdcem i duší a moje mamka to chytila od něj. Jezdila v Hobbyautorallycrossu divizi ženy se svým autem a předtím Offroady s tatou. K Rallycrossu se postupně přidal i závod zóny Střední Evropy, kde se táta setkával s konkurenty různých sousedských zemí. Většina závodů Rallycrossu se koná na nedaleko vzdálené Sedlčanské kotlině, kde se RAC Autoklub Sedlčany skvěle stará o trať a my se zde rádi vracíme. Cestuje se také po republice, třeba do Sosnové nebo Bělé pod Bezdězem. Mimo jiné i do zahraničí třeba Rakouského Fuglau a Melku, do Německa nebo Polska. Závodní sezóna začíná s jarem a trvá až do podzimu. Na zimu však nastupuje náš nejmladší můj 8 letý brat, který závodí v Rožmitále pod Třemšínem Zimní cup. Dříve začínal s buggynou, s kterou se také párkrát svezl na trati na Homolce poblíž Poříčí nad Sázavou. Nyní však už pod bystým vedením mého táty závodí ve svém autě, mezi dětmi. Nebude dlouho trvat a už bude jezdit a závodit sám. Ale to má ještě čas. Tuto věc o mně mnoho lidí neví, protože se s ní moc nechlubím, ale bez ní už by jsme to nebyli my.

ZPĚT