Já a moje okolíSuchdol
Jmenuji se Jakub Schindler a narodil jsem se v městské části Praha-Suchdol, kde bydlím dodnes. Je to malá část rozdělená na dvě části - Nový Suchdol a Starý Suchdol.
Bydlím v jednom velkém baráku u pole s rodiči a mým starším bratrem. Strašně se mi tady líbí a cítím se tady bezpečně. Každý den odcházím po obědě za kamáradama na jedno hříště vedle Základní školy, kam jsem chodil. Buď si zahrajeme fotbal a nebo hrajeme basketbal. Já tedy preferuji fotbal, protože jsem na něm vyrůstal a hraju ho profesionálně.


Jak jsem zmiňoval o profesionálním fotbale, tak hraji za 1.Fk Příbram kde také chodím na školu do OA a VOŠ v Příbrami. Odcestoval jsem ze Sparty Praha kvůli zranění sem do Příbrami, abych na sobě zapracoval a abych se mohl zpátky vrátit silnější. K tomu mi pomáhá strašně moc moje rodina, hlavně bratr, protože hrál také fotbal a dokážu říct, že byl lepší než já. Tak mi pomáhá být čím dál lepším fotbalistou než sem.Dalším mým koníčkem je hraní počítačových her. V mladším věku jsem s mým spoluhráčem hodně hráli na počítači střílečky. Spoustu času jsme spolu sledovali tu střílečku na youtube a učili jsme se od nejlepších. Když jsme si mysleli, že jsme v tom už moc dobří, tak jsem si představoval že mě toto bude jednou živit a bude mě to bavit, ale to by neprošlo u rodičů, ty ve mě uviděli potencionál k fotbalu. Řekl jsem si, že fotbal bude více zábavnější a najdu si hodně přátel, tak v mém životě vyhrál fotbal. A za to jsem strašně rád.


Má rodina
Moji kamarádi
O mně
Mé zájmy
Zpět na žáky